Трејлерот за сезона 3 од The Boys бил репортнат повеќе од 20 милиони пати за мрачна и крвава содржина

Share on facebook
Share on twitter
Share on reddit

Мрачната и крвава серија од Amazon ни во третата сезона нема да намали со тоа што го прикажува, туку повеќе ќе зголеми, и поради таа причина трејлерот за новата сезона бил репортнат повеќе од 20 милиони пати!

“Everyone’s raving that the Season 3 is ‘deeply unhinged’ and asking ‘what the f-ck did we just watch?”

Billy Butcher

Актерот Jack Quaid кој што во серијата ја има улогата на Hughie Campbell за Variety имаше интересна изјава дека оваа е неговата омилена сезона до сега направена.

„Мислам дека оваа сезона е наша најдобра досега“, изјави Квејд претходно за 3-та сезона. „Очигледно сум многу пристрасен, но тоа е сезона што е уште поизбркана од оние што ги направивме досега. Има многу тие потписи ги измешаа моментите на момчињата. Мислам дека се справуваме со многу нови територии. Мислам дека ги гледате нашите ликови на места што никогаш порано не сте ги виделе. Јас сум многу возбуден што луѓето ќе го видат тоа. Тоа се случува да бидам одличен… Не знам што друго да кажам освен тоа, мислам дека имав најзабавно снимање оваа сезона во споредба со другите бидејќи сите актери. сега и екипата, ние сме само големо, огромно семејство Во овој момент се чувствувам како втора природа, и го сакам. Но, навистина сум горд на она што го направивме и едвај чекам луѓето да го видат тоа.”

Jack Quaid, изјава за Variety

Актери кои што враќаат оваа сезона се Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capon, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Claudia Doumit и Jensen Ackles.

Премирата на 3тата сезона ќе биде на 3ти јуни 2022 година

МАРКЕТИНГ

Спорели на:

Share on facebook
Share on twitter
Share on reddit
Share on pinterest

WP Post Author

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Share on facebook
Share on twitter
Share on reddit

Актерот од God of War RagnarokChristopher Judge, кој го дава гласот и глумата на Kratos во игрите сега сака да го глуми големиот Kratos и во ТВ играната адаптација која ќе биде правена од Amazon Prime. Kratos е еден од најпознатите иконски ликови во светот на игрите. Датира од времето на PS2 кога Kratos беше клучен лик на PlayStation и беше веднаш препознатлив поради тоа колку беше целосно маестрален, неговите тетоважи и лузни и неговиот дементен глас што врескаше по неговите непријатели. Тој беше толку голема работа што NetherRealm дури и го вклучија и во Mortal Kombat како лик што може да се игра во верзиите на играта на PlayStation. Неговото патешествие продолжи во 2018 година со објавувањето на God of War на PS4, што беше меко рестартирање кое го промени тонот на серијалот, но ја продолжи приказната. Актерот на Kratos, исто така се смени и дојде Christopher Judge, кој беше прогласен за давање на една од најдобрите изведби во видео игри!

Претходно оваа година беше потврдено дека Amazon развива играна ТВ сериј за God of War. Не е јасно кои игри ќе ги адаптира или кои ликови ќе бидат во серијата, но многумина почнаа да го кастираат Kratos. Моментално оваа франшиза има толкава фан база што луѓе полудуваат за кој да биде Kratos!

Актерот кој што е многу актуелен со Филмскиот универзум на Marvel, Dave Bautista, го фрли своето име во пехарот на Kratos, а многу други имиња беа предложени од обожавателите. Но сепак Dave Bautista е многу пропаднат актер што моментално пробува секаде да се протне бидејќи никој не го сака толку многу. Пробува да се протне и во адаптацијата на Gears of War, да се прават Marvel филмови само со него, и многу други работи. Dave Bautista е актерот кој што би направил се за да добие улога која ќе му донесе многу пари, но сепак луѓето не го сакаат.

Сепак, актерот на Kratos, Christopher Judge, мисли дека тој е човекот за таа работа. Еден обожавател на Twitter потенцираше дека никој од актерите што се барани од страна на фанови не биле доволно добри да ја земат секирата или мечовите и да влезат во улога на Kratos. Вистинската улога, односно актерот кој треба да ја добие улогата МОРА да биде Christopher Judge!

Може сите да се сложиме дека Christopher Judge е човекот кој треба да го игра Kratos! Гласот му е прекрасен, иако можеби за млад Kratos може да го промени. Тој има тело за тоа, го има гласот за тоа, се чини дека Christopher Judge е одлично погоден за Kratos. Сепак, со оглед на природата на овие емисии, не би било изненадувачки ако Amazon се обиде да најде по „препознатливо“ име на кое ќе може да се потпира на маркетингот….. А кога зборуваме за препознатливо лице со добра мускулатура и без коса сите знаеме на кој актер прво ни идат мислите… Да не звучиме рацистички но The Rock е белец, Judge можеби ќе биде доста негативно прифатен од страна на фановите.

Ние ниту малку не сакаме Dwayne ‘The Rock’ Johnson да ја игра улогата на Kratos од причина што сметаме дека The Rock треба да си остане на тоа што е добар и што си го прави, Комедии во Hollywood. Иако го видовме малку да премине од комедија во сериозна улога на Анти-Херој во новиот Black Adam филм, сепак има доста други актери кои што можат да го одглумат Kratos. Прекрасен пример е еден од членовите на нашиот тим – Гораст Цветковски! Подоле може да го погледнете во улога на Kratos!