Гранде Гивавеј на GG.MK – Official Video

Гранде гивавеј на ГГМК
Учествуваат и тие што не се од СК

Тастатури и мауси имаме на кило
Ќе дадеме и слушалки за тие што најмногу им треба и им е мило

Гранде гивавеј на ГГМК (што)
Гранде гивавеј на ГГМК (што)

Сетек даде Џиниус, Хајпер Икс и РОГ
Хаселт тука влета со 3 Кулер Мастер Про

Ваучери од Гоблин, МК Хост пакети
Многу гајби Ред Бул зашто немаме палети

Гранде гивавеј на ГГМК (што)
ГГ местено на ГГМК (што)

Листата ја пуниме со два нинтендо свича
Од Фјуриос Авокато се што е најјака прича

Стани ни сабскрајбер за да имаш шанса добра
И учествувај во гивавеј од 2000 евра
(а бе забораивме да кажеме дека е на 7ми јуни брат)

МАРКЕТИНГ

Тагови:

Спорели на:

About The Author

Конечно пристигна моментот кој што гејмерите ширум светот со нетрпение го очекуваа! Претставувањето на трејлерот за Grand Theft Auto 6 (GTA 6)! Со овој прв поглед, Rockstar Games направи лудило од возбуда и исчекување во гејмерската заедница! Охх колку добро изгледа овааа!!!

Се појавија првите главни и клучни моменти од GTA 6, и сега јасно е дека ќе тргнеме на извонредно патување во иднината на игрите! Rockstar Games отсекогаш биле пионери во индустријата, познати по тоа што испорачува игри кои не само што соборуваат рекорди, туку и ја подигнуваат лентата за уметноста на интерактивно раскажување приказни. Од моментот кога започнува трејлерот, очигледно е дека Rockstar Games не штеделе на тоа GTA 6 да биде визуелно ремек дело. Графиката еволуирала на невидено ниво, нудејќи им на играчите неверојатно детална и извонредна средина. Поставката на играта, за која се шпекулира дека е модерен Vice City, оживува со неверојатни визуелни слики што ја доловуваат суштината на локациите инспирирани од Мајами.

Се чини дека GTA 6 е подготвен да го подигне раскажувањето приказни во игрите од отворен свет до нови височини. Трејлерот навестува богат наратив, воведувајќи нè во разновиден сет на ликови, секој со свои мотивации и приказни. Како и секогаш, Rockstar Games има вештина за изработка на сложени и ангажирани заплети, а ветувањето за меѓусебно поврзана мрежа на приказни во GTA 6 не е ништо помалку од возбудливо.